Кабінет "Довіра"

 Кабінет «Довіра»
тел. 45-53-09

Лікар інфекціоніст
Гоменюк Галина Олексіївна

Медсестра кабінету
 Король Катерина Володимирівна

Кабінет  «Довіра» на базі КНП ″Перша Черкаська міська поліклініка″ ЧМР″ відкрився у червні 2011 року (м. Черкаси, вул. Дахнівська, 34), його основним  завданням є проведення профілактичної роботи щодо попередження поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу, диспансерний нагляд за ВІЛ-інфікованими.
З 01 січня 2013 року в кабінеті «Довіра» поліклініки створений та функціонує сайт з призначення та проведення антиретровірусної терапії (АРТ). Тепер пацієнти, які потребують специфічну терапію та обслуговуються в закладі, можуть отримати її в закладі за місцем проживання.
На теперішній час на диспансерному обліку в зазначеному кабінеті перебувають 103 особи, з них 25 осіб отримують антиретровірусну терапію.
В кабінеті черкасці можуть здати кров на виявлення антитіл до ВІЛ, отримати інформацію стосовно методів профілактики, діагностики, лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу. Члени родин і близькі ВІЛ-інфікованих осіб мають змогу отримати консультацію лікаря інфекціоніста, психолога, ознайомитися з заходами індивідуальної профілактики щодо запобігання інфікування при контактах з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД, заходами щодо формування прихильності до лікування. 

В кабінеті «Довіра» також можна ознайомитись з положеннями чинного законодавства щодо прав і обов'язків ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД, медичних працівників та іншого персоналу закладів охорони здоров'я, що надають допомогу ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД за місцем проживання, в місцях тимчасового перебування та на робочих місцях.