Рада медичних сестер

Значущу роль в професійній підготовці медичних сестер належить Раді медичних сестер, яка складається з 14 досвідчених висококваліфікованих з вищими категоріями медичних сестер, головною метою яких є вивчення сестринського процесу, підвищення теоретичних та практичних знань. Рада медичних сестер працює згідно положення та складеного плану роботи по секторах, затверджених директором КНП ″ПЧМП″ ЧМР″.
Радою медичних сестер розроблені стандарти епідемічно-безпечних алгоритмів практичної діяльності медичних сестер поліклініки.
На робочому місці у кожної медичної сестри є інформаційні  папки з пакетом інструктивних матеріалів, які мають повну інформацію для покращення теоретичних та практичних навичок медичних сестер.
Свій професійний рівень медичні сестри підвищують шляхом відвідування науково-практичних конференцій, професійних секцій, курсів удосконалення та підвищення кваліфікації кожні 5 років на базі Черкаського медичного коледжу, відділення післядипломної освіти.
З 92 медичних сестер проатестовано і мають категорії 67 медичних сестер: вища категорія -  41 ос., І категорія – 20 ос., ІІ категорія – 6 осіб, 29 медичних сестер мають стаж до 5 років.
Колектив медичних сестер поліклініки дбає про здоров′я своїх пацієнтів.