Діагностичне відділення

 Діагностичне відділення 
4-й поверх, каб. № 412

Завідувач діагностичним відділенням

Бородавка Юрій Петрович


Діагностичне відділення поліклініки функціонує як самостійний підрозділ з 2013 року. До складу відділення входять кабінети ультразвукової  та функціональної діагностики. Діагностувати добре допомагає сучасне обладнання, та високий досвід персоналу. Ультразвукову діагностику проводить лікар першої категорії на сучасному апараті італійського виробнитства  MyLab 40 CV. Завдяки використанню передових технологій  апарат дає дуже якісне зображення органів та тканин. За допомогою функції sonoKT в складних випадках можливо досягти додаткової  чіткості в зображенні. Також є можливості досліджувати судини та кровоплин. Наявність різних датчиків дає змогу обстеження різних органів  та систем, таких як: магістральні судини шиї, щитовидна та молочна залози, органи черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) та заочеревенного простору (нирки, наднирники, черевна аорта), сечовий міхур та простата, матка та яєчники (трансабдомінально), колінний та плечовий суглоби, мꞌякі тканини та лімфатичні вузли.
В кабінеті функціональної діагностики висококваліфікований персонал на компꞌютерному комплексі  проводять сучасну спірографію (обстеження функції легень), реовазографію (обстеження, судин кінцівок) та реоенцефалографію (обстеження., судин головного мозку). На компꞌютерному комплексу  "Кардіо+" проводиться добове моніторування ЕКГ (кардіограмма знімається цілу добу) що дає змогу діагностувати приховану серцеву патологію. В кабінеті виконується капіляроскопія, обстеження функції зовнішнього дихання та електрокардіограмма на сучасних цифрових апаратах.
Ми не знімаємось гіпердіагностикою. Кінцева мета якщо не найти причину захворювання, то дати лікарю якомога більше правдивої інформації для встановлення діагнозу.