Відділення ЗПСМ № 1

Відділення загальної практики сімейної медицини № 1
тел. 45-53-65, 3-й поверх

Завідувач відділенням ЗПСМ № 1, каб. № 304
Крамар Віта Юріївна

Старша медсестра

Пуріс Раїса МиколаївнаВідділення ЗПСМ №1 КНП  Перша Черкаська міська поліклініка ″ЧМР ″ було створено на базі терапевтичного відділення №1 в 2004 році.
У відділенні працює 9 лікарів загальної практики сімейної медицини та 9 сімейних медсестер, які надають медичну допомогу населенню територіально прикріплених до відділення дільниць. Територія надання медичної допомоги: м-н «Дахнівка», м-н «Луначарського», м-н «Казбет» м. Черкас.
Згідно перепису кількість населення у відділенні складає 23312 осіб, в тому числі 21184 дорослих та 2128 дітей до 18 років. Територія надання медичної допомоги відділення ЗПСМ № 1 розподілена на 10 дільниць.
Основний напрямок роботи - лікувально-профілактичний та диспансерний нагляд. Особлива увага приділяється людям похилого віку, ветеранам війни, учасникам ліквідації на ЧАЕС та з недавнього часу-учасникам АТО.
Значна робота проводиться на дільниці з тими, хто за станом здоров ′я  потребує медичної допомоги вдома. Лікарями призначається обстеження та лікування по типу «стаціонар вдома», яке виконують сестри сімейні медичні.
У відділенні та на дільниці проводиться санітарно-профілактична робота по попередженню захворювань.
Лікарі відділення тісно співпрацюють з лікарями денних стаціонарів, лікарями спеціалістами. Налагоджена співпраця з медичними закладами міста по забезпеченню стаціонарного лікування.